WSPÓLNICY

Andrzej <br>Ciecierski

Andrzej
Ciecierski

Adwokat
komplementariusz spółki


andrzej.ciecierski@loricaiuris.pl

Tel +48 32 250 56 13

Paweł<br> Rak

Paweł
Rak

Radca prawny
komplementariusz spółki

Zarządza oddziałem Katowice
pawel.rak@loricaiuris.pl
Tel +48 32 250 56 13

Łukasz Kuliga

Łukasz Kuliga

Komandytariusz spółki

Zarządza oddziałem Warszawa
lukasz.kuliga@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 719

ZESPÓŁ

Dr Piotr Jankowski

Dr Piotr Jankowski

Radca Prawny

piotr.jankowski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 728

Wojciech Pawluk

Wojciech Pawluk

adwokat

wojciech.pawluk@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 727

Agata Wodzińska

Agata Wodzińska

specjalista ds. prawnych

agata.wodzinska@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 622 045 237

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska

Asystentka Adwokata

katarzyna.zielinska@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 221

Łukasz Okrasiński

Łukasz Okrasiński

Kierownik Centralnego Zespołu Dochodzenia Wierzytelności

lukasz.okrasinski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 233

Magdalena Kołucka

Magdalena Kołucka

Specjalista ds. rozliczeń

magdalena.kolucka@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 622 045 251

Weronika Wilgos

Weronika Wilgos

Asystentka pionu prawnego / administrator danych

weronika.wilgos@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 709

Ryszard Wiesala

Ryszard Wiesala

Doradca Klienta



Tel kom. +48 600 366 358

Karolina Rubiniec

Karolina Rubiniec

Specjalista ds. prawnych

karolina.rubiniec@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 6622 045 237

Joanna Danisz

Joanna Danisz

Adwokat

joanna.danisz@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 622 045 255

Łukasz Janik

Łukasz Janik

Specjalista ds. podatkowych

lukasz.janik@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 711

Agnieszka Rogowska – Wilk

Agnieszka Rogowska – Wilk

specjalista ds. prawnych

agnieszka.rogowska@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 622 045 241

Dariusz Dudziński

Dariusz Dudziński

Dyrektor oddziału poznań

dariusz.dudzinski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 724

Kacper Pietrasik

Kacper Pietrasik

Specjalista ds. negocjacji

kacper.pietrasik@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 239

Anna Markowska

Anna Markowska

Specjalista ds. księgowości i rozliczeń

anna.markowska@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 251

Bogusława<br> Bieniecka

Bogusława
Bieniecka

Księgowość

Zarządza działem księgowosci i kadr
boguslawa.bieniecka@loricaiuris.pl
Tel kom. +48 662 022 707

Kinga Rabęda

Kinga Rabęda

Specjalista ds. prawnych

kinga.rabeda@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 241

Nicole Lazaj

Nicole Lazaj

Aplikant Radcowski

nicole.lazaj@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 045 236

Jarosław Sworzeń

Jarosław Sworzeń

specjalista ds. prawnych

jaroslaw.sworzen@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 247

Marcin Hajduk

Marcin Hajduk

Doradca Klienta

marcin.hajduk@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 227

Radosław Zimoń

Radosław Zimoń

Doradca Prawny

radoslaw.zimon@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 715

Mariusz Zieliński

Mariusz Zieliński

Doradca Prawny

mariusz.zielinski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 722 045 235

Jarosław Politowski

Jarosław Politowski

Informatyk

jaroslaw.politowski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 734

Edyta Konik

Edyta Konik

specjalista ds. księgowości i kadr

edyta.konik@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 622 045 243

katarzyna grzywacz

katarzyna grzywacz

Asystentka pionu prawnego

katarzyna.grzywacz@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 662 022 733

Dominik Cieślukowski

Dominik Cieślukowski

Doradca ds. Klientów Strategicznych

dominik.cieslukowski@loricaiuris.pl

Tel kom. +48 504 444 676

Iustia est constans et perpetua voluntas ius suum cuique tribiendi